Wymarzony prezent od Dreame dla Twojej dziewczyny

Szukasz odpowiedniego prezentu świątecznego dla swojej dziewczyny, dla której porządek w domu jest priorytetem. Chcesz, by zamiast sprzątać spędzała z Tobą więcej czasu? Oczywiście możesz wyręczyć ją w części obowiązków. Jednak, aby i jej i sobie ułatwić życie, możesz zainwestować w odpowiedni sprzęt. Na prezent gwiazdkowy świetnie sprawdzi się odkurzacz od Dreame. Poznaj modele, które mogą Cię zainteresować.

Łatwe sprzątanie – postaw na Dreame H12 Core 

Odkurzacz Dreame H12 Core to innowacyjne urządzenie, które wysprząta zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia i to bardzo szybko. Ten odkurzacz wyposażony jest w zbiornik na brudną i czystą wodę, a także pojemnik na kurz i suche zanieczyszczenia. Do tego ma czytelny wyświetlacz LED, na którym ukazują się informacje, choćby o stanie baterii. Można także skorzystać z powiadomień głosowych nakazujących uzupełnienie wody w zbiorniku. Co więcej nie trzeba ręcznie czyścić szczotki, bo wystarczy umieścić ją w podstawie, a zostanie wypłukana, odwirowana i wyszorowana po naciśnięciu funkcji samoczyszczenia. To naprawdę ciekawe rozwiązanie, a do tego bardzo wygodne. Korzystanie z takiego odkurzacza to prawdziwa przyjemność, gdyż nie jest ciężki, a sprzątanie nie wymaga wysiłku. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć, że automatycznie wykrywa brud i dostosowuje moc do rodzaju i ilości zabrudzeń          

Wybierz Dreame T30, by mogła cieszyć się świeżością w mieszkaniu 

Jeżeli Twoja dziewczyna jest alergiczką czy też cierpi na astmę, to na pewno bardzo dba o czystość. Możesz jej ułatwić życie, a także pokazać, że zależy Ci na tym, by objawy pojawiały się jak najrzadziej. Wystarczy, że wybierzesz pionowy odkurzacz bezprzewodowy Dreame T30. Czas jego pracy na baterii wynosi nawet 90 minut. Do tego wyposażony jest w kilka funkcjonalnych końcówek, które wykorzysta do oczyszczania szczelin, listw przypodłogowych, czy przestrzeni pod meblami. Dostępna jest między innymi końcówka odpowiednia do oczyszczania tkanin czy też elastyczna końcówka, która zmieści się właśnie pod meblami. Ten odkurzacz wyposażony jest w 5-stopniową filtrację, co sprawia, że neutralizuje roztocza i radzi sobie z większością alergenów. Dzięki niemu Twoja dziewczyna będzie mogła cieszyć się czystością w swoim mieszkaniu.    

Postaw na Dreame D9 Max, by móc spędzać czas razem na innych zajęciach niż sprzątanie 

Jeśli chcesz swojej dziewczynie całkowicie ułatwić życie, gdyż naprawdę nie lubi sprzątać, ale jednocześnie nie znosi bałaganu, to kup jej w prezencie świątecznym odkurzacz, a właściwie robot sprzątający Dreame D9 Max. To urządzenie wyposażone jest w laserową technologię nawigacji LiDAR. Dzięki temu mapuje każde pomieszczenie. Wbudowane czujniki zapewniają z kolei detekcję przeszkód, także progów czy choćby schodów. Jednocześnie ten sprzęt może pokonywać przeszkody o wysokości do 20 mm. Co ważne nie tylko odkurza pomieszczenie na sucho, ale również wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 270 ml. Może zatem umyć podłogę na mokro po uprzednim usunięciu kurzu. Wyposażony jest w mop z mikrofibry, który nie rysuje nawet delikatnych powierzchni. Może pracować nawet 150 minut na jednym ładowaniu i być sterowany przy użyciu aplikacji na smartfona. Dzięki takiemu prezentowi Twoja dziewczyna będzie miała więcej czasu dla Ciebie czy też na swoje rozrywki.  Jeżeli chcesz zakupić ten lub inny odkurzacz od Dreame na Święta, to wejdź na stronę: https://sklep.dreame-polska.pl/.